Dachy solarne SUNROOF są projektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Charakteryzuje je wyjątkowa estetyka. Są niezwykle lekkie i cienkie, a jednocześnie wytrzymałe, mocne i bezpieczne.

System dachowy jest bezobsługowy i efektowny, a nano powłoka zapewnia gładką powierzchnię zawsze w nieskazitelnej czystości.

Dachy SunRoof wyróżnia ognioodporność klasy A, a stosowany system montażowy zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz konstrukcji dachu i bezpieczeństwo podczas najwyższych temperatur powietrza.

SunRoof tworzy wyjątkowo wydajne i ekologiczne dachy oraz fasady solarne. Firma opracowała nowatorskie rozwiązanie, pozwalające na połączenie dachówki z ogniwami fotowoltaicznymi, dzięki któremu można połączyć dach z fasadą.

“Chroni, izoluje, wentyluje budynek i zasila go energią pochodzącą z promieniowania słonecznego, która w 100% pokrywa zapotrzebowanie na prąd. Uzupełnia architekturę domu i zapewnia nowoczesny, piękny design.”

Istnieje możliwość wykonania kolorowego dachu! Świat nie musi być szary!

Kolorowy dach SunRoof Polska

W porównaniu z dachem z tradycyjną fotowoltaiką koszt wykonania dachu solarnego jest niższy, a czas jego budowy krótszy. Inwestycja – według SunRoof – zwraca się w ciągu 3-10 lat.

Dachy solarne na YT

Zobacz też: Oferty instalacji fotowoltaicznych

O fotowoltaice poczytasz też na portalu FACEBOOK.

Jeżeli jesteś zainteresowany dachami solarnymi, zadzwoń lub napisz do nas!

Tel.: 739 903 959

E-mail: biuro@sunny-house.eu