Mieszkania na Malcie w Poznaniu: 117 oferty!

mieszkania na malcie

Mieszkania na Malcie w Poznaniu są już gotowe do odbioru. W ofercie biura Sunny House jest 117 ofert lokali w budynku, zlokalizowanym naprzeciwko stawu Olszak na Malcie. Lokalizacja ta cieszy się dużym zainteresowaniem, trzeba więc się spieszyć z zakupem.

Cena: 258 816,00 zł

Opis

Mieszkania na Malcie w Poznaniu: 117 oferty!

Atuty mieszkania na Malcie:

  • lokalizacja  w pobliżu terenów rekreacyjnych skłania do uprawianie sportów (biegania, jazdy rowerem, chodzenia z kijkami), co z pewnością docenią wszyscy dbający o kondycję;
  • lokalizacja naprzeciwko terenów położonych nad Jeziorem Maltańskim zachęca do spacerów – zadowoleni będą rodzice z dziećmi , właściciele psów i wszyscy, którzy pragną odpoczywać wśród zieleni;
  • Jezioro Maltańskie to arena sporów wodnych, zawodów i wydarzeń kulturalnych, czyli dla każdego coś dobrego;
  • Nowe Zoo – atrakcja sama w sobie nie tylko dla najmłodszych, miejsce do którego warto przyprowadzić gości;
  • Aquapark –  mnóstwo atrakcji przez cały rok!!!!

Oczywiście lokalizacja osiedla na Malcie ma więcej atutów. Warto choćby wspomnieć o galerii handlowej, szpitalu, schronie czy schronie o forcie.

Zobacz też: Mieszkania na Winiarach

Deweloperski projekt to jeden budynek wielorodzinny z placem zabaw,  postawiony na zamkniętym terenie.  Wszystkie mieszkania mają balkon lub ogródek . Chętni mogą wykupić miejsce w hali garażowej oraz komórkę lokatorską (5 tys. za 1m2).

Komunikacja: Autobus 95 metrów,
Centrum Poznań 7 km
Miejsce postojowe naziemne- 15000.
Miejsce postojowe w hali – 27000-35000.

O rynku mieszkaniowym przeczytasz także na portalu FACEBOOK!

W ofercie biura Sunny House znajduje się około setki inwestycji realizowanych w Wielkopolsce i w wybranych rejonach kraju. Jeśli szukasz mieszkania z runku pierwotnego zgłoś się do nas!

Sunny House pomoże też w zdobyciu kredyty czy pożyczki na zakup wymarzonego mieszkania czy firmy wykończeniowej. Dzięki firmie Sunny House możesz też założyć instalację fotowoltaiczną!

Zapraszam na prezentację, Waldemar Kaiser, tel.: 739 903 959

Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry

Cena od 258 816,00 zł do 799 146,00 zł
Liczba pokoi od 1 do 5
Liczba mieszkań 124