Mieszkania na Naramowicach

mieszkania na Naramowicach

Mieszkania na Naramowicach będą gotowe do odbioru w czwartym kwartale 2021 roku. W ofercie dewelopera lokale od około 50 do 100 m2 powierzchni.  Ceny od 312 394,74 zł za dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,53 m2.

Cena: 312 394,74 zł

Opis

Mieszkania na Naramowicach

Mieszkania na Naramowicach odległe są od centrum miasta o 6 km. Znajdują się w trzech budynkach wielorodzinnych. Oferujemy 81 lokali.

Zobacz też:  Zamieszkaj na Wilczaku

Uwaga! Mieszkania na Naramowicach oferujemy bez podatku PCC i prowizji dla biura.

Naramowicka inwestycja to doskonała propozycja przede wszystkim dla młodych rodzin, choć i single oraz seniorzy znajdą też coś dla siebie.

Naramowice, między innymi dzięki budowie linii tramwajowej, to coraz bardziej atrakcyjna dzielnica Poznania!  Blisko stąd nie tylko do wspomnianego już miejskiego centrum, ale także nad Wartę, do parków i rezerwatów, co sprzyja rekreacji.  Niedaleko również do centrów handlowych na Piątkowie.  Do najbliższego przystanku autobusowego mieszkańcy mają 600 m, a do projektowanego tramwaju – 200 m. W okolicy żłobek, przedszkole, sklepy.

Przy budynkach plac zabaw, stojaki i boksy rowerowe, a także ładowarki do samochodów elektrycznych.  Cena miejsca postojowego wynosi 24 600 zł.  Wewnątrz domów windy.

Niewątpliwe atuty oferty to prywatny punkt odbioru przesyłek (dostępny 24 h na dobę), pojemne wózkarnie, wiaty.

Więcej o nieruchomościach przeczytasz na portalu FACEBOOK

Pomagamy w pozyskaniu finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości.

Zapraszam na prezentację, Waldemar Kaiser, tel.: 739 903 959

Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry

Cena od 312 394,74 zł
Powierzchnia od 47,22 m2
Liczba pokoi od 2 do 4