Mieszkania na Ratajach: 189 lokali

mieszkania_na_ratajach

Mieszkania na Ratajach, które oferujemy w liczbie 189, znajdują się w budynkach, zlokalizowanych w pobliżu Warty i zielonych nadrzecznych terenów, blisko parku i dębowego lasu. Część z nich oddana zostanie do użytku w III kwartale 2021 roku, pozostałe w 2022 r.

Cena: 236 327,00 zł

Opis

Mieszkania na Ratajach: 189 lokali

Ceny kawalerek rozpoczynają się od 236 327 zł, za najdroższe mieszkanie, czteropokojowe na ósmym piętrze,  trzeba zapłacić  484 192 zł.

Atuty mieszkania na Ratajach:

  • łatwy dojazd do centrum i bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami Poznania, zapewne docenią wszyscy ci, którzy z różnych względów muszą się dużo poruszać po mieście;
  • sąsiedztwo terenów nadwarciańskich, Lasku Dębińskiego, Parku Rataje sprzyja uprawianiu sportu i rekreacji, co ucieszy wszystkich, którzy prowadzą aktywny tryb życia;
  • bogata infrastruktura handlowo-usługowa w postaci galerii: Posnania, M1 lub Stary Browar, która ułatwia zakupy.

Zobacz też: Mieszkania na Wilczaku w Poznaniu

Deweloper oferuje przestronnie i funkcjonalne mieszkania (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). W budynkach będą ciche windy, miejsca parkingowe i garaże podziemne. Lokale na parterze posiadać będą tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Dostęp do szybkiego internetu gwarantuje światłowód.

Mobilne zarządzanie i pakiet antysmogowy

Mobilny system zarządzania nieruchomością to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność. Pozwala on  sterować  zdalnie ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi. Pakiet antysmogowy z kolei chroni przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. Tworzy go układ filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

W ofercie znajdują się:

– kawalerki o powierzchni od. 26 m2 do 30 m2;
– mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 35 m2 do 43 m2;
– mieszkania 3- oraz 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni – od 44 m2 do 59 m2.

Więcej o nieruchomościach przeczytasz na portalu FACEBOOK.

Biuro Sunny House pomoże nie tylko w zakupie nieruchomości, ale także w pozyskaniu finansowania na zakup mieszkania. Poleci także firmę remontową.

Zapraszam do kontaktu, Waldemar Kaiser, tel.: 739 903 959

Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Parametry

Cena od 236 327 zł
Liczba pokoi 1-4
Liczba mieszkań 189