Mieszkania w Biedrusku

Mieszkania w Biedrusku

Mieszkania w Biedrusku w dobrej lokalizacja, przy terenach zielonych!  Lokale znajdują się nieopodal przystanku autobusowego  oraz marketu. W pobliżu ścieżka spacerowo-rowerowa.

Cena: 409 000,00 zł

Opis

Mieszkania w Biedrusku

Dwa ostatnie mieszkania w Biedrusku dostępne są od ręki.  Z bogatej oferty dewelopera zostały do kupienia lokale ok. 80 m2 i 100 m2.  Mniejsze z ogródkiem kosztuje 409 tys. zł, a większe  – 499 tys. zł.

Zamieszkaj na Naramowicach

Więcej o nieruchomościach przeczytasz na portalu FACEBOOK

Pomagamy w pozyskaniu finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości. Oferujemy też usługi ekipy remontowej. Polecamy również kilkadziesiąt innych inwestycji deweloperskich w Poznaniu i okolicach – w sumie setki mieszkań!!!

U nas można też zamówić instalację fotowoltaiczną! Audyt darmowy!!!

Biedrusko to bardzo atrakcyjne miejsca do życia, bo  leży nad Wartą, wśród zieleni, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Poznania. W miejscowości znajdują się między innymi dwa markety, szkoła, przedszkole, żłobek, apteka i gabinet lekarski.

Zapraszam na prezentację, Waldemar Kaiser, tel.: 739 903 959

Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry

Cena 409 tys. zł i 499 tys. zł.
Powierzchnia 80 m2 i 100 m2