Rynek pierwotny w Wielkopolsce: oferty deweloperów

Rynek pierwotny w Wielkopolsce

Rynek pierwotny w Wielkopolsce. Oferty deweloperów w ofercie Sunny House to niemal 100  inwestycji.  Zapraszamy do współpracy. Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji dla biura. Koszty pokrywają deweloperzy.

Cena: 246 000,00 zł

Opis

Rynek pierwotny w Wielkopolsce. Nowe nieruchomości kupisz bez podatku PCC i prowizji dla pośrednika za gotówkę lub  kredyt hipoteczny!

Duża baza inwestycji z rynku pierwotnego

Sunny House dysponuje bazą ok.  400 inwestycji deweloperskich w całym kraju, w tym 100 inwestycji w samej Wielkopolsce. W ofercie mieszkania i domy znajdujące się nie tylko w dużych miastach wojewódzkich, ale w mniejszych miejscowościach.

Zobacz: Mieszkania do odbioru w styczniu 2021 w Pobiedziskach 

Osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości, mogą wybierać spośród osiedli budowanych w takich miejscowościach, jak: Poznań i okolice (Przeźmierowo, Skórzewo, Dąbrówka, Luboń, Plewiska, Wiry, Komorniki, Tulce, Kleszczewo, Koninko, Borówiec, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kórnik), Swarzędz i okolice (Gruszczyn, Rabowice, Zalasewo), Pobiedziska, Wągrowiec, Rokietnica, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski czy Kórnik.

Wyszukiwanie nieruchomości z runku pierwotnego

Jesteś zainteresowany nabyciem nowego mieszkania czy domu, skontaktuj się z Sunny House (e-mail: biuro@sunny-house.eu, tel.: 739 903 959).  Podaj kryteria: lokalizację,  liczbę pokoi, powierzchnię, rodzaj nieruchomości itp. Odpowiedź otrzymasz najpóźniej w ciągu 24 godzin!

Rynek pierwotny w Wielkopolsce: aktualne oferty deweloperów w ofercie biura Sunny House

Sunny House pomaga w załatwieniu kredytów. Z biurem bowiem współpracują uznani na rynku pośrednicy kredytowi i instytucje finansowe.

Zobacz też:  Duży dom z działką, garażem i budynkiem usługowym w Komornikach!!!

Ceny nieruchomości  na rynku pierwotnym są zróżnicowane i  zależą – co oczywiste – od  lokalizacji, metrażu i standardu!

Klienci biura mogą skorzystać z pomocy  biura Sunny House w pozyskaniu kredytu na zakup nieruchomości!!!

O rynku nieruchomości przeczytasz też na Facebooku!

Kontakt: Waldemar Kaiser, tel.: 739 903 959

 

 

 

 

Parametry

Cena od 246 000,00